Stadionhallen

Stadionhallen

Neptunveien 8-12 OSLO 0493 - Telefon: 9191 1913

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Man. 6 Des
kl 16:00 - 19:00
Idrettsskolen
Idrettsskole for førsteklassinger kun påmeldte.
Man. 6 Des
kl 19:00 - 21:00
Håndball
Man. 6 Des
kl 21:00 - 22:00
Fotball
Tir. 7 Des
kl 16:00 - 17:00
Basket
Tir. 7 Des
kl 19:00 - 20:00
Håndball
Tir. 7 Des
kl 20:00 - 22:00
Basket
Ons. 8 Des
kl 15:00 - 19:00
Alpin
Ons. 8 Des
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
Ons. 8 Des
kl 20:00 - 22:00
Håndball
Tor. 9 Des
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
Tor. 9 Des
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Fre. 10 Des
kl 17:30 - 19:30
Håndball
Lør. 11 Des
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa
Søn. 12 Des
kl 14:00 - 15:30
Ekstern leietager
Usman Ahmed Naz
Søn. 12 Des
kl 16:00 - 17:00
Pak Ling Li - 1 time
Kjelsås Fotball J19
Man. 13 Des
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Man. 13 Des
kl 16:00 - 19:00
Idrettsskolen
Idrettsskole for førsteklassinger kun påmeldte.
Man. 13 Des
kl 19:00 - 21:00
Håndball
Man. 13 Des
kl 21:00 - 22:00
Fotball
Tir. 14 Des
kl 16:00 - 17:00
Basket
Tir. 14 Des
kl 19:00 - 20:00
Håndball
Tir. 14 Des
kl 20:00 - 22:00
Basket
Ons. 15 Des
kl 15:00 - 19:00
Alpin
Ons. 15 Des
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
Ons. 15 Des
kl 20:00 - 22:00
Håndball
Tor. 16 Des
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
Tor. 16 Des
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Fre. 17 Des
kl 17:30 - 19:30
Håndball
Lør. 18 Des
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa
Søn. 19 Des
kl 14:00 - 15:30
Ekstern leietager
Usman Ahmed Naz
Søn. 19 Des
kl 16:00 - 17:00
Pak Ling Li - 1 time
Kjelsås Fotball J19
Man. 20 Des
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Man. 20 Des
kl 19:00 - 21:00
Håndball
Man. 20 Des
kl 21:00 - 22:00
Fotball
Tir. 21 Des
kl 16:00 - 17:00
Basket
Tir. 21 Des
kl 19:00 - 20:00
Håndball
Tir. 21 Des
kl 20:00 - 22:00
Basket
Ons. 22 Des
kl 15:00 - 19:00
Alpin
Ons. 22 Des
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
Ons. 22 Des
kl 20:00 - 22:00
Håndball
Tor. 23 Des
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
Tor. 23 Des
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Man. 27 Des
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Lør. 1 Jan 2022
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa
Søn. 2 Jan 2022
kl 14:00 - 15:30
Ekstern leietager
Usman Ahmed Naz
Man. 3 Jan 2022
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Man. 3 Jan 2022
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Man. 3 Jan 2022
kl 16:00 - 18:00
Alpin
Man. 3 Jan 2022
kl 18:00 - 19:00
IPU
Man. 3 Jan 2022
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Tir. 4 Jan 2022
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Tir. 4 Jan 2022
kl 16:00 - 17:00
Basket
Tir. 4 Jan 2022
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
trening
Tir. 4 Jan 2022
kl 19:00 - 20:00
Håndball
trening
Tir. 4 Jan 2022
kl 20:00 - 22:00
Basket
Trening intern
Ons. 5 Jan 2022
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Trening KIL
Ons. 5 Jan 2022
kl 16:00 - 17:00
Håndball
Trening KIL
Ons. 5 Jan 2022
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Trening KIL
Ons. 5 Jan 2022
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Trening KIL
Tor. 6 Jan 2022
kl 15:00 - 17:00
Fotball
Trening KIL
Tor. 6 Jan 2022
kl 17:00 - 19:00
Fotball
Trening KIL
Tor. 6 Jan 2022
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Trening KIL
Fre. 7 Jan 2022
kl 14:00 - 17:30
Fotball
Trening KIL
Fre. 7 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Håndball
Trening KIL
Lør. 8 Jan 2022
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa
Søn. 9 Jan 2022
kl 14:00 - 15:30
Ekstern leietager
Usman Ahmed Naz
Man. 10 Jan 2022
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Man. 10 Jan 2022
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Man. 10 Jan 2022
kl 16:00 - 18:00
Fotball
Man. 10 Jan 2022
kl 18:00 - 19:00
IPU
Man. 10 Jan 2022
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Tir. 11 Jan 2022
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Tir. 11 Jan 2022
kl 16:00 - 17:00
Basket
Tir. 11 Jan 2022
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
trening
Tir. 11 Jan 2022
kl 19:00 - 20:00
Håndball
trening
Tir. 11 Jan 2022
kl 20:00 - 22:00
Basket
Trening KIL
Ons. 12 Jan 2022
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Trening KIL
Ons. 12 Jan 2022
kl 16:00 - 17:00
Håndball
Trening KIL
Ons. 12 Jan 2022
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Trening KIL
Ons. 12 Jan 2022
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Trening KIL
Tor. 13 Jan 2022
kl 15:00 - 17:00
Fotball
Trening KIL
Tor. 13 Jan 2022
kl 17:00 - 19:00
Fotball
Trening KIL
Tor. 13 Jan 2022
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Trening KIL
Fre. 14 Jan 2022
kl 14:00 - 17:30
Fotball
Trening KIL
Fre. 14 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Håndball
Trening KIL
Lør. 15 Jan 2022
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa
Søn. 16 Jan 2022
kl 14:00 - 15:30
Ekstern leietager
Usman Ahmed Naz
Man. 17 Jan 2022
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Man. 17 Jan 2022
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Man. 17 Jan 2022
kl 16:00 - 18:00
Fotball
Man. 17 Jan 2022
kl 18:00 - 19:00
IPU
Man. 17 Jan 2022
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Tir. 18 Jan 2022
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Tir. 18 Jan 2022
kl 16:00 - 17:00
Basket
Tir. 18 Jan 2022
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
trening
Tir. 18 Jan 2022
kl 19:00 - 20:00
Håndball
trening
Tir. 18 Jan 2022
kl 20:00 - 22:00
Basket
Trening KIL
Ons. 19 Jan 2022
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Trening KIL
Ons. 19 Jan 2022
kl 16:00 - 17:00
Håndball
Trening KIL
Ons. 19 Jan 2022
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Trening KIL
Ons. 19 Jan 2022
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Trening KIL
Tor. 20 Jan 2022
kl 15:00 - 17:00
Fotball
Trening KIL
Tor. 20 Jan 2022
kl 17:00 - 19:00
Fotball
Trening KIL
Tor. 20 Jan 2022
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Trening KIL
Fre. 21 Jan 2022
kl 14:00 - 17:30
Fotball
Trening KIL
Fre. 21 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Håndball
Trening KIL
Lør. 22 Jan 2022
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa
Søn. 23 Jan 2022
kl 14:00 - 15:30
Ekstern leietager
Usman Ahmed Naz
Man. 24 Jan 2022
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Man. 24 Jan 2022
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Man. 24 Jan 2022
kl 16:00 - 18:00
Fotball
Man. 24 Jan 2022
kl 18:00 - 19:00
IPU
Man. 24 Jan 2022
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Tir. 25 Jan 2022
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Tir. 25 Jan 2022
kl 16:00 - 17:00
Basket
Tir. 25 Jan 2022
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
trening
Tir. 25 Jan 2022
kl 19:00 - 20:00
Håndball
trening
Tir. 25 Jan 2022
kl 20:00 - 22:00
Basket
Trening KIL
Ons. 26 Jan 2022
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Trening KIL
Ons. 26 Jan 2022
kl 16:00 - 17:00
Håndball
Trening KIL
Ons. 26 Jan 2022
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Trening KIL
Ons. 26 Jan 2022
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Trening KIL
Tor. 27 Jan 2022
kl 15:00 - 17:00
Fotball
Trening KIL
Tor. 27 Jan 2022
kl 17:00 - 19:00
Fotball
Trening KIL
Tor. 27 Jan 2022
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Trening KIL
Fre. 28 Jan 2022
kl 14:00 - 17:30
Fotball
Trening KIL
Fre. 28 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
Håndball
Trening KIL
Lør. 29 Jan 2022
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa
Søn. 30 Jan 2022
kl 14:00 - 15:30
Ekstern leietager
Usman Ahmed Naz
Man. 31 Jan 2022
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Man. 31 Jan 2022
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Man. 31 Jan 2022
kl 16:00 - 18:00
Fotball
Man. 31 Jan 2022
kl 18:00 - 19:00
IPU
Man. 31 Jan 2022
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Tir. 1 Feb 2022
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Tir. 1 Feb 2022
kl 16:00 - 17:00
Basket
Tir. 1 Feb 2022
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
trening
Tir. 1 Feb 2022
kl 19:00 - 20:00
Håndball
trening
Tir. 1 Feb 2022
kl 20:00 - 22:00
Basket
Trening KIL
Ons. 2 Feb 2022
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Trening KIL
Ons. 2 Feb 2022
kl 16:00 - 17:00
Håndball
Trening KIL
Ons. 2 Feb 2022
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Trening KIL
Ons. 2 Feb 2022
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Trening KIL
Tor. 3 Feb 2022
kl 15:00 - 17:00
Fotball
Trening KIL
Tor. 3 Feb 2022
kl 17:00 - 19:00
Fotball
Trening KIL
Tor. 3 Feb 2022
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Trening KIL
Fre. 4 Feb 2022
kl 14:00 - 17:30
Fotball
Trening KIL
Fre. 4 Feb 2022
kl 17:30 - 19:00
Håndball
Trening KIL
Lør. 5 Feb 2022
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa
Søn. 6 Feb 2022
kl 14:00 - 15:30
Ekstern leietager
Usman Ahmed Naz
Man. 7 Feb 2022
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Man. 7 Feb 2022
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Man. 7 Feb 2022
kl 16:00 - 18:00
Fotball
Man. 7 Feb 2022
kl 18:00 - 19:00
IPU
Man. 7 Feb 2022
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Tir. 8 Feb 2022
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Tir. 8 Feb 2022
kl 16:00 - 17:00
Basket
Tir. 8 Feb 2022
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
trening
Tir. 8 Feb 2022
kl 19:00 - 20:00
Håndball
trening
Tir. 8 Feb 2022
kl 20:00 - 22:00
Basket
Trening KIL
Ons. 9 Feb 2022
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Trening KIL
Ons. 9 Feb 2022
kl 16:00 - 17:00
Håndball
Trening KIL
Ons. 9 Feb 2022
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Trening KIL
Ons. 9 Feb 2022
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Trening KIL
Tor. 10 Feb 2022
kl 15:00 - 17:00
Fotball
Trening KIL
Tor. 10 Feb 2022
kl 17:00 - 19:00
Fotball
Trening KIL
Tor. 10 Feb 2022
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Trening KIL
Fre. 11 Feb 2022
kl 14:00 - 17:30
Fotball
Trening KIL
Fre. 11 Feb 2022
kl 17:30 - 19:00
Håndball
Trening KIL
Lør. 12 Feb 2022
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa
Søn. 13 Feb 2022
kl 14:00 - 15:30
Ekstern leietager
Usman Ahmed Naz
Man. 14 Feb 2022
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Man. 14 Feb 2022
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Man. 14 Feb 2022
kl 16:00 - 18:00
Fotball
Man. 14 Feb 2022
kl 18:00 - 19:00
IPU
Man. 14 Feb 2022
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Tir. 15 Feb 2022
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Tir. 15 Feb 2022
kl 16:00 - 17:00
Basket
Tir. 15 Feb 2022
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
trening
Tir. 15 Feb 2022
kl 19:00 - 20:00
Håndball
trening
Tir. 15 Feb 2022
kl 20:00 - 22:00
Basket
Trening KIL
Ons. 16 Feb 2022
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Trening KIL
Ons. 16 Feb 2022
kl 16:00 - 17:00
Håndball
Trening KIL
Ons. 16 Feb 2022
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Trening KIL
Ons. 16 Feb 2022
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Trening KIL
Tor. 17 Feb 2022
kl 15:00 - 17:00
Fotball
Trening KIL
Tor. 17 Feb 2022
kl 17:00 - 19:00
Fotball
Trening KIL
Tor. 17 Feb 2022
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Trening KIL
Fre. 18 Feb 2022
kl 14:00 - 17:30
Fotball
Trening KIL
Fre. 18 Feb 2022
kl 17:30 - 19:00
Håndball
Trening KIL
Lør. 19 Feb 2022
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa
Søn. 20 Feb 2022
kl 14:00 - 15:30
Ekstern leietager
Usman Ahmed Naz
Man. 21 Feb 2022
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Man. 21 Feb 2022
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Man. 21 Feb 2022
kl 16:00 - 18:00
Fotball
Man. 21 Feb 2022
kl 18:00 - 19:00
IPU
Man. 21 Feb 2022
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Tir. 22 Feb 2022
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Tir. 22 Feb 2022
kl 16:00 - 17:00
Basket
Tir. 22 Feb 2022
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
trening
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Man. 25 Okt
kl 21:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Man. 25 Okt
kl 19:00 - 21:00
Håndball
  Les mer  
Man. 25 Okt
kl 16:00 - 19:00
Idrettsskolen
Idrettsskole for førsteklassinger kun påmeldte.   Les mer  
Man. 25 Okt
kl 08:30 - 10:30
Elisabeth Schicho - 2 timer
Styrketrening U23 gruppa langrenn   Les mer  
Man. 25 Okt
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn   Les mer  
Tor. 21 Okt
kl 19:00 - 22:00
Sportsmessa 2021
  Les mer  
Tor. 21 Okt
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
  Les mer  
Tor. 21 Okt
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
  Les mer  
Ons. 20 Okt
kl 20:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Ons. 20 Okt
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
  Les mer  
Ons. 20 Okt
kl 15:00 - 19:00
Alpin
  Les mer  
Tir. 19 Okt
kl 20:00 - 22:00
Basket
  Les mer  
Tir. 19 Okt
kl 19:00 - 20:00
Håndball
  Les mer  
Tir. 19 Okt
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
  Les mer  
Tir. 19 Okt
kl 16:00 - 17:00
Basket
  Les mer  
Man. 18 Okt
kl 21:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Man. 18 Okt
kl 19:00 - 21:00
Håndball
  Les mer  
Man. 18 Okt
kl 16:00 - 19:00
Idrettsskolen
Idrettsskole for førsteklassinger kun påmeldte.   Les mer  
Man. 18 Okt
kl 08:30 - 10:30
Elisabeth Schicho - 2 timer
Styrketrening U23 gruppa langrenn   Les mer  
Søn. 17 Okt
kl 18:00 - 19:00
Nikola Jakovljevic - 1 time
Prøvetime , ansvarlig Nikola Jakovljevic   Les mer  
Søn. 17 Okt
kl 14:00 - 15:30
Ekstern leietager
Usman Ahmed Naz   Les mer  
Lør. 16 Okt
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa   Les mer  
Fre. 15 Okt
kl 17:30 - 19:30
Håndball
  Les mer  
Tor. 14 Okt
kl 19:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Tor. 14 Okt
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
  Les mer  
Tor. 14 Okt
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
  Les mer  
Ons. 13 Okt
kl 20:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Ons. 13 Okt
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
  Les mer  
Ons. 13 Okt
kl 15:00 - 19:00
Alpin
  Les mer  
Tir. 12 Okt
kl 20:00 - 22:00
Basket
  Les mer  
Tir. 12 Okt
kl 19:00 - 20:00
Håndball
  Les mer  
Tir. 12 Okt
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
  Les mer  
Tir. 12 Okt
kl 16:00 - 17:00
Basket
  Les mer  
Man. 11 Okt
kl 21:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Man. 11 Okt
kl 19:00 - 21:00
Håndball
  Les mer  
Man. 11 Okt
kl 16:00 - 19:00
Idrettsskolen
Idrettsskole for førsteklassinger kun påmeldte.   Les mer  
Man. 11 Okt
kl 08:30 - 10:30
Elisabeth Schicho - 2 timer
Styrketrening U23 gruppa langrenn   Les mer  
Man. 11 Okt
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn   Les mer  
Søn. 10 Okt
kl 14:00 - 15:30
Ekstern leietager
Usman Ahmed Naz   Les mer  
Lør. 9 Okt
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa   Les mer  
Fre. 8 Okt
kl 17:30 - 19:30
Håndball
  Les mer  
Tor. 7 Okt
kl 19:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Tor. 7 Okt
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
  Les mer  
Tor. 7 Okt
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
  Les mer  
Ons. 6 Okt
kl 20:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Ons. 6 Okt
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
  Les mer  
Ons. 6 Okt
kl 15:00 - 19:00
Alpin
  Les mer  
Tir. 5 Okt
kl 20:00 - 22:00
Basket
  Les mer  
Tir. 5 Okt
kl 19:00 - 20:00
Håndball
  Les mer  
Tir. 5 Okt
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
  Les mer  
Tir. 5 Okt
kl 16:00 - 17:00
Basket
  Les mer  
Man. 4 Okt
kl 21:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Man. 4 Okt
kl 19:00 - 21:00
Håndball
  Les mer  
Man. 4 Okt
kl 08:30 - 10:30
Elisabeth Schicho - 2 timer
Styrketrening U23 gruppa langrenn   Les mer  
Man. 4 Okt
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn   Les mer  
Søn. 3 Okt
kl 14:00 - 15:30
Ekstern leietager
Usman Ahmed Naz   Les mer  
Lør. 2 Okt
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa   Les mer  
Fre. 1 Okt
kl 17:30 - 19:30
Håndball
  Les mer  
Tor. 30 Sep
kl 19:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Tor. 30 Sep
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
  Les mer  
Tor. 30 Sep
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
  Les mer  
Ons. 29 Sep
kl 20:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Ons. 29 Sep
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
  Les mer  
Ons. 29 Sep
kl 15:00 - 19:00
Alpin
  Les mer  
Tir. 28 Sep
kl 20:00 - 22:00
Basket
  Les mer  
Tir. 28 Sep
kl 19:00 - 20:00
Håndball
  Les mer  
Tir. 28 Sep
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
  Les mer  
Tir. 28 Sep
kl 16:00 - 17:00
Basket
  Les mer  
Man. 27 Sep
kl 21:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Man. 27 Sep
kl 19:00 - 21:00
Håndball
  Les mer  
Man. 27 Sep
kl 08:30 - 10:30
Elisabeth Schicho - 2 timer
Styrketrening U23 gruppa langrenn   Les mer  
Man. 27 Sep
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn   Les mer  
Lør. 25 Sep
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa   Les mer  
Fre. 24 Sep
kl 17:30 - 19:30
Håndball
  Les mer  
Tor. 23 Sep
kl 19:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Tor. 23 Sep
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
  Les mer  
Tor. 23 Sep
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
  Les mer  
Ons. 22 Sep
kl 20:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Ons. 22 Sep
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
  Les mer  
Ons. 22 Sep
kl 15:00 - 19:00
Alpin
  Les mer  
Tir. 21 Sep
kl 20:00 - 22:00
Basket
  Les mer  
Tir. 21 Sep
kl 19:00 - 20:00
Håndball
  Les mer  
Tir. 21 Sep
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
  Les mer  
Tir. 21 Sep
kl 16:00 - 17:00
Basket
  Les mer  
Man. 20 Sep
kl 21:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Man. 20 Sep
kl 19:00 - 21:00
Håndball
  Les mer  
Man. 20 Sep
kl 09:00 - 11:00
U 23 gruppa langrenn Kjelsås - 2 timer
Hei! Jeg vil gjerne boke time på grefsenstadion…   Les mer  
Man. 20 Sep
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn   Les mer  
Lør. 18 Sep
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa   Les mer  
Fre. 17 Sep
kl 17:30 - 19:30
Håndball
  Les mer  
Tor. 16 Sep
kl 19:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Tor. 16 Sep
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
  Les mer  
Tor. 16 Sep
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
  Les mer  
Ons. 15 Sep
kl 20:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Ons. 15 Sep
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
  Les mer  
Ons. 15 Sep
kl 15:00 - 19:00
Alpin
  Les mer  
Tir. 14 Sep
kl 20:00 - 22:00
Basket
  Les mer  
Tir. 14 Sep
kl 19:00 - 20:00
Håndball
  Les mer  
Tir. 14 Sep
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
  Les mer  
Tir. 14 Sep
kl 16:00 - 17:00
Basket
  Les mer  
Man. 13 Sep
kl 21:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Man. 13 Sep
kl 19:00 - 21:00
Håndball
  Les mer  
Man. 13 Sep
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
  Les mer  
Man. 13 Sep
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn   Les mer  
Lør. 11 Sep
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa   Les mer  
Fre. 10 Sep
kl 17:30 - 19:30
Håndball
  Les mer  
Tor. 9 Sep
kl 19:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Tor. 9 Sep
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
  Les mer  
Ons. 8 Sep
kl 20:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Ons. 8 Sep
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
  Les mer  
Ons. 8 Sep
kl 15:00 - 19:00
Alpin
  Les mer  
Tir. 7 Sep
kl 20:00 - 22:00
Basket
  Les mer  
Tir. 7 Sep
kl 19:00 - 20:00
Håndball
  Les mer  
Tir. 7 Sep
kl 16:00 - 17:00
Basket
  Les mer  
Man. 6 Sep
kl 21:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Man. 6 Sep
kl 19:00 - 21:00
Håndball
  Les mer  
Man. 6 Sep
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn   Les mer  
Lør. 4 Sep
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa   Les mer  
Fre. 3 Sep
kl 17:30 - 19:30
Håndball
  Les mer  
Tor. 2 Sep
kl 19:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Tor. 2 Sep
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
  Les mer  
Ons. 1 Sep
kl 20:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Ons. 1 Sep
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
  Les mer  
Ons. 1 Sep
kl 15:00 - 19:00
Alpin
  Les mer  
Tir. 31 Aug
kl 20:00 - 22:00
Basket
  Les mer  
Tir. 31 Aug
kl 19:00 - 20:00
Håndball
  Les mer  
Tir. 31 Aug
kl 16:00 - 17:00
Basket
  Les mer  
Man. 30 Aug
kl 21:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Man. 30 Aug
kl 19:00 - 21:00
Håndball
  Les mer  
Man. 30 Aug
kl 00:00 - 00:00
IPU
  Les mer  
Man. 30 Aug
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn   Les mer  
Lør. 28 Aug
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa   Les mer  
Fre. 27 Aug
kl 17:30 - 19:30
Håndball
  Les mer  
Tor. 26 Aug
kl 19:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Tor. 26 Aug
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
  Les mer  
Ons. 25 Aug
kl 20:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Ons. 25 Aug
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
  Les mer  
Ons. 25 Aug
kl 15:00 - 19:00
Alpin
  Les mer  
Tir. 24 Aug
kl 20:00 - 22:00
Basket
  Les mer  
Tir. 24 Aug
kl 19:00 - 20:00
Håndball
  Les mer  
Tir. 24 Aug
kl 16:00 - 17:00
Basket
  Les mer  
Man. 23 Aug
kl 21:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Man. 23 Aug
kl 19:00 - 21:00
Håndball
  Les mer  
Man. 23 Aug
kl 00:00 - 00:00
IPU
  Les mer  
Man. 23 Aug
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn   Les mer  
Lør. 21 Aug
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa   Les mer  
Fre. 20 Aug
kl 17:30 - 19:30
Håndball
  Les mer  
Tor. 19 Aug
kl 19:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Tor. 19 Aug
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
  Les mer  
Ons. 18 Aug
kl 20:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Ons. 18 Aug
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
  Les mer  
Ons. 18 Aug
kl 15:00 - 19:00
Alpin
  Les mer  
Tir. 17 Aug
kl 20:00 - 22:00
Basket
  Les mer  
Tir. 17 Aug
kl 19:00 - 20:00
Håndball
  Les mer  
Tir. 17 Aug
kl 16:00 - 17:00
Basket
  Les mer  
Man. 16 Aug
kl 21:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Man. 16 Aug
kl 19:00 - 21:00
Håndball
  Les mer  
Man. 16 Aug
kl 00:00 - 00:00
IPU
  Les mer  
Man. 16 Aug
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn   Les mer  
Fre. 13 Aug
kl 17:30 - 19:30
Håndball
  Les mer  
Fre. 13 Aug
kl 08:30 - 15:30
Håndballskole
  Les mer  
Tor. 12 Aug
kl 19:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Tor. 12 Aug
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
  Les mer  
Tor. 12 Aug
kl 08:30 - 15:30
Håndballskole
  Les mer  
Ons. 11 Aug
kl 20:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Ons. 11 Aug
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
  Les mer  
Ons. 11 Aug
kl 15:00 - 19:00
Alpin
  Les mer  
Ons. 11 Aug
kl 08:30 - 15:30
Håndballskole
  Les mer  
Tir. 10 Aug
kl 20:00 - 22:00
Basket
  Les mer  
Tir. 10 Aug
kl 19:00 - 20:00
Håndball
  Les mer